EREN HARMAN TUĞLA

1966’dan günümüze durmaksızın üretime devam etmektedir.

Osmanlı ve Tarih öncesi dönemlerden harman tuğlası hiçbir makineleşme olmadan el emeğiyle imalat yapılmaktadır. İstenilen boyutlarda harman tuğlası üretimini gerçekleştirilmektedir.

Dekoratif tuğlalar ve El yapımı geleneksel toprak ürünlerinde restorasyolara ve projelere özel üretim yapmaktayız.

Ürünlerimizi imal ederken müşterimizin memnuniyeti için daha da çok özenle imal etmeye dikkat ediyor, sevkiyatımız paletli, dökme ve istif olarak kullanıcının hizmetine sorunsuz olarak sunmaktayız.

VİZYONUMUZ

Harman tuğla üretimi alanında, etkin, yenilikçi ve teknolojik çözümler üretmek için, sunduğumuz ürün kalitesi ve hizmet ile bölgesel liderlik konumuna ulaşmak, Müşterilerimize beklentilerinin üzerinde hizmet ve ürün sunmak, kalite standartlarına uygun kurumsal yapımız ile, sektörümüzde lider bir kuruluş olmak firmamızın vizyonudur.

MİSYONUMUZ

Harman tugla üretimi sektöründe, tüm çalisanlarimizin katkilariyla, faaliyet alanlarimizda ekip çalismasi yapmak, tescillenmis kalite ve hizmetimiz ile müsteri memnuniyeti ve karlilik saglamak, çevreyi koruyan, dogaya saygili güvenilir bir kurulus olmak firmamizin misyonudur.

Özel mekanların dekorasyonu ve tarihi yerlerin restorasyonunda da kullanılan, yer altı kablolarında , şömine yapımında , tuğla fırını yapımında , ekmek fırını yapımında kullanılan tuğlaların üretimi yapılmaktadır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Standartlara uygun hammaddeyi kullanarak;

Müşteri memnuniyetini arttırarak, sürekli iyileştirici faaliyetleri geliştirerek sektörde güvenilir ve lider bir kuruluş olmaktır!

 

 

Bize Ulaşın

Bizlere ulaştırmak istediğiniz tüm istek, talep, destek, şikayet ve önerilerinizi yanda bulunan iletişim formu aracılığıyla bizlere iletebilir ya da iletişim bölümünde bulunan adres ve telefonlardan da bizlere ulaşabilirsiniz.